Продавець Обувь-комплект розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2339 відгуків
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ. ЩОДЕННЕ ВІДПРАВЛЕННЯ, КРІМ Сб., Нд.

Компанія опрацює Ваше замовлення та відповість на повідомлення з 8.00 до 17.00 в робочий день, згідно графіку роботи.

+380 (63) 777-15-15
+380 (67) 409-06-82
+380 (93) 540-98-50
+380 (95) 295-15-15
вул. Михайла Драгоманова 31, Київ, Україна
Матеріали для ремонту взуття в Києві
Залишити відгук

Азбука порядку і чистоти: як доглядати за шкіряним взуттям

Азбука порядку і чистоти: як доглядати за шкіряним взуттям

Якщо ми хочемо, щоб улюблені туфлі або кросівки прослужили нам вірою-правдою кілька сезонів, слід заздалегідь обзавестися арсеналом уходових коштів, але головне — виконувати рекомендації фахівців!

Як доглядати за шкіряним взуттям, щоб вона зберегла привабливий зовнішній вигляд і довго не втратила функціональність? Бабусині поради і дідові методи вже не працюють. Навіщо змащувати туфлі салом або касторовою олією, якщо для підтримки чистоти і водовідштовхувальних властивостей взуття розроблена ціла серія ефективної косметики? До того ж, придбати її можна прямо зараз в інтернет-магазин «Взуття-комплект» як оптом, так і вроздріб.

Як доглядати за взуттям з урахуванням матеріалу поверхні, знають наші фахівці, а їх рекомендацій можна довіряти. При наявність спеціальних кремів, лосьйонів і спреїв, виробляти комплексних догляд за туфлями і чобітками можна в домашніх умовах, не ризикуючи зіпсувати делікатне виріб.

Базовий комплект уходових коштів

як доглядати за шкіряним взуттямА чи знаєте ви, як правильно доглядати за взуттям з натуральної шкіри? Боротьба за життєздатність і красу улюблених туфель без спеціальної екіпіровки буде не тільки непотрібною, а й навіть шкідливою. Тому уважно проінспектуйте наповнення технічного валізки, в якому неодмінно повинні знаходитися:
  • просочення і віск — ефективні водовідштовхувальні засоби, що підходять для взуття, в тому числі з делікатної шкіри тонкої вичинки та замші;
  • крему — безбарвні і тон черевиків, наявних у вас в наявність;
  • фарбувальні засоби, які обов'язково стануть в нагоді для догляду за виробами з екошкіри;
  • спеціальні щітки для очищення туфель і подальшої поліровки;
  • губки, просочені силіконом, які послужать для профілактики протікань взуття в місцях швів.

Як стежити за спортивній і повсякденним взуттям без спеціальних дезодорантів і змінних устілок? Черевики повинні бути чистими не тільки зовні, але і всередині, тому неодмінно передбачити заходи профілактики. Виділяється стопою волога — сприятливий грунт для розмноження бактерій, які здатні привести в непридатність навіть найдорожчу пару туфель.

Дотримуємося графіку

Слід доглядати за новою шкіряним взуттям? Як показує практика, уходовые заходи повинні бути систематичними, комплексними і виходити з гігієнічного стану черевик, «повернулися» з вулиці додому. Розрізняють кілька видів догляду:

  • разовий (після покупки);
  • плановий щоденний (після виходу на вулицю);
  • позаплановий (при ситуативному забрудненні хімічними чи біологічними речовинами);
  • сезонний (при підготовці взуття до зберігання або після вилучення її з шафи. Крім чищення зовнішніх елементів, догляду піддаються внутрішні поверхні і устілка).

Традиційно комплекс заходів включені такі процедури, як миття (чистка), сушка і нанесення спеціальної косметики для захисту поверхні від деформації і досягнення бажаного естетичного ефекту.

Якщо ви напевне не знаєте, як правильно доглядати за ганчірковими кедами, лакованими босоніжками або замшевими ботильйонами, краще не експериментувати. Те, що підходить для поверхонь з нубука, не застосовно до делікатної натуральної замші, тому зайвий раз проконсультуйтеся у фахівця.

Шкіряне взуття: як доглядати, щоб не нашкодити?

як правильно доглядати за взуттямПеред тим, як почати стежити за шкіряним взуттям, дізнайтеся особливості матеріалу, з якого вона пошита. В процесі фінішної обробки поверхні, виробники використовують різні воски, полірування і навіть лазерне напилення, підсилює водовідштовхувальні якості виробів. Відповідно, подальший догляд повинен проводитися з урахуванням специфіки фактури. Для черевиків, не пройшли фінішну обробку, буде потрібно додаткове нанесення кремів, які зроблять їх водостійкими і більш функціональними.

Навіть ідеально чиста поверхня на ділі виявляється запиленій, тому ставити таку пару в шафу не рекомендується, оскільки, по-перше, вуличний бруд, що містить хімічні компоненти, почне роз'їдати шкіру і проникати в утворюються мікротріщини, а по-друге, брудна пара забруднить чисту взуття, яка також стоїть на полиці.

Обов'язковий ритуал — видалення пилу і бруду з поверхні засобами, підібраними за типом фактури. Для шкіряних туфель підійде волога тканина, для замшевих і текстильних — спонж або щітка. В'їдаються плями слід видаляти спеціальними хімічними компонентами, відповідними різновиди бруду (жир, чорнило, снігова сіль).

Після видалення забруднення взуття необхідно висушити, уникаючи відкритих джерел ультрафіолету і активного тепла. Чи можна мити шкіру під струменем води і сушити, наповнюючи зім'ятими газетами зсередини? З такими клінінговими технологіями навіть самі міцні черевики скоро «дадуть текти». Проточна, дуже холодна або гаряча вода — фактори, що руйнують ніжну поверхню. Мити чоботи, туфлі або черевики з шкіри слід в ємності з теплою, злегка намиленою водою, попередньо змочивши дрантя і швидко протираючи нею забруднені місця.

Кількість води повинна бути мінімальною. Залишати черевики у воді не рекомендується, оскільки волога буде негативно впливати на місця з'єднання деталей, які і без того схильні до кліматичних атак ззовні.

Миття повинно відбувається поетапно: від підошви та підбори до п'яти і миску. Ділянки зі шнурівкою, тканиною або сіткою необхідно пропускати, інакше всередину потрапить вода.

Завершенням маніпуляції буде просушування: для цього необхідно протерти взуття м'якою сухою тканиною і залишити на кілька годин (на ніч) в сухому добре провітрюваному приміщенні при температурі 17-23 градусів. Ідеальний час висихання помитою шкіряного взуття — 12 годин.

Сухі поверхні натираються кремом або лосьйоном. Особливої уваги вимагають глянцеві матеріали, що володіють блиском. Про те, як доглядати за лакованим взуттям, детально розповість наш консультант, акцентуючи увагу саме на тих аспектах, які вас зацікавлять.

З настанням холодів, Мережа засипають найбільш актуальних сезонних питанням: а як доглядати за шкіряним взуттям взимку? Ворог зимових чобіт і черевиків — сіль, що виявляється на поверхні після того, як розтане сніг. Хімічний елемент нещадний до гладким делікатних поверхонь, тому перед виходом у зовнішнє середовище подбайте про те, щоб ваше взуття було оброблена спеціальним восковим засобом.

Секрети правильного зберігання

як доглядати за взуттям зі шкіриНа стику сезонів одна пара взуття змінює іншу, і це закономірно. Щоб босоніжки або туфлі радували вас знову через кілька місяців — подбайте про їх збереження.

Три дії допоможуть вашим башмаки бути, як новенькі, після того, як знову стануть затребуваними: миття, сушка і ретельне просочування (пара не повинна розсохнутися).

Зберігати взуття слід в її рідній коробці або ж спеціальному тканинному мішечку. Щоб покладені в картонну ємність туфлі не подряпалися, між кожним необхідно покласти м'яку тканину.

Шафа, в якому буде зберігатися взуття, не повинен пропускати прямі сонячні промені і бути надійно захищеним від різких температурних перепадів. Обов'язкова умова — відсутність навіть натяку на вогкість.

Перед тим, як відправити кросівки або туфлі «у відпустку» — проінспектуйте їх технічний стан. Як можна доглядати за зимовим або літнім взуттям, не перевіривши її на предмет подряпин, тріщин і розходження швів?

Виправити незначні естетичні дефекти можна самостійно — для цього ми підберемо вам рідку шкіру або спеціальну фарбу. Більш серйозні завдання довірте майстру по ремонту взуття, заздалегідь переконавшись у його практичних навичках.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner